گرافیک و تصویرسازی

گرافیک و تصویرسازی

گرافیک و تصویر سازی مهمترین بخش ارتباط بصری در برند، محصول و بازاریابی است. تصویر سازی و گرافیک کاربردی شاخه های متعددی دارد که برخی از آنها را معرفی می نماییم:

طراحی هویت بصری

این گونه طراحی جهت شناساندن یک کسب و کار و یا سازمان به کار می رود و مهمترین بخش های آن عبارت است از طراحی هایی هستند نشان و نمایه (لوگو و آیکون)، استایل، تایپوگرافی و رنگشناسی  و نهایتا ساخت دستورالعمل گرافیکی جهت استفاده در مستندات راهنمای هویت برند و سازمان

طراحی بازاریابی و تبلیغات (تجاری و غیر تجاری)

طراحی بازاریابی و تبلیغاتی، مهمترین کارکرد گرافیک کاربردی است که توانمندی بالایی را در ایجاد تصاویر می طلبد. این نوع گرافیک علاوه بر گسترده بودن، بسیار تصویر محور بوده و نیازمند آشنایی با سایر انواع گرافیک و تصویر سازی را داراست.طراحی خلاقانه و مفهومی بیلبورد، پوستر، بنر، اینفوگرافیکها، بروشور، کاتالوگ، بسته بندی جزیی از این خانواده است.

طراحی رابط گرافیکی

طراحی رابط کاربری یا UI یکی از فنی ترین اقسام گرافیک است که اغلب در فضایی با محوریت برداری و با تصویر سازی محدود صورت می پذیرد. در این نوع از گرافیک، علاوه بر شناخت و توانایی محدود در متحرک سازی، طراح باید از استانداردها، محدودیت ها و توانایی های نرم افزاری و برنامه نویسی مطلع باشد تا بتواند طرحی قابل قبول و قابل اجراء ارائه دهد. از این گرافیک در طراحی صفحات وب،  قالبها،  بازی ها و اپلیکیشن ها استفاده می شود.

گرافیک چاپ و بسته بندی

در گرافیک چاپ و بسته بندی آشنایی به مسائل و محدودیت های چاپ و بسته بندی، آشنایی با انواع کاغذ، مقوا و انواع متریال بسته بندی حائز اهمیت است. هرچند با پر رنگ شدن فضای دیجیتال، پیشرفت دستگاه های چاپ و بروز آوری ابزارهای تبلیغاتی، بسیاری از مفاهیم طراحی در چاپ اهمیت گذشته خود را از دست داده است، اما همچنان در بسیاری از فضاها حضوری بدون جایگزین دارد.

تصویرسازی در گرافیک

هرچند تصویرسازی و گرافیک از لحاظ فنی بسیار با هم متفاوت هستند اما استفاده از تصویرسازی، سبک سازی های مدرن و ترکیب آن با گرافیک در همه ی زمینه ها اهمیت این هنر را بسیار بالا برده است. از تصویرسازی ترکیبی می توان در فضاهای متعددی چون  طراحی پارچه و لباس، موشن گرافیک، وبسایت ها، تبلیغات تجاری، بسته بندی و… استفاده می شود.

خدمات بنمای در حوزه گرافیک و تصویرسازی

طراحی رابط کاربری Ui / Ux
طراحی چاپ و بسته بندی
دیجیتال پینتینگ
تصویرسازی وکتور
گرافیک استایل و هویت بصری
طراحی لوگو، نشان و نمایه
گرافیک ایزومتریک
گرافیک سه بعدی
طراحی گرافیکی وابسته به مواد
طراحی اینفوگرفیک
طراحی تصاویر فوق بزرگ (بیلبورد)
طراحی تایپوگرافی

بنمای؛ بهترین نمایش هر آنچه دیدنی است!