سئو SEO

سئو (SEO) بهینه سازی موتورهای جستجو

امروزه گوگل دوست خوب و یار وفادار ماست. کافیست نیاز یا سوالی در ذهن ما شکل بگیرد و آن را از گوگل بپرسیم. گوگل با تکنینک ها و الگوریتم های خود بهترین نتایج را به ما نشان می دهد. نتایجی که در صفحه اول به نمایش در می آید به مراتب بازدید بیشتری می گیرد.

فرض کنید دو مغازه در شهر وجود دارد که یکی در کوچه و دیگری بر میدان اصلی شهر است. کدام یک بیشتر دیده می شود و احتمالا درآمد بالاتری دارد؟ در واقع مغازه بر میدان اصلی همان نتیجه اول صفحه اول گوگل است و نکته اینجاست که اجاره این مغازه با ارزش می تواند ارزان تر از ارزش واقعی آن باشد!

سئو (SEO) بهینه سازی موتورهای جستجو

سئو مخفف عبارت Search engine optimization به معنی بهینه سازی موتورهای جستجو است. سئو را می توان از ابزار های به صرفه دیجیتال مارکتینگ دانست که می تواند بازدید وبسایت شما را به طور کاملا ارگانیک بالا ببرد. اما این افزایش بازدید رایگان اصولی را در پی دارد. در واقع به مدیریت رفتاری که وبمستر با گوگل دارد تا نزد این موتور جستجو محبوب تر شود، سئو می گویند.

با افزایش سایت ها و محتوای های مشابه و با کیفیت، گوگل همواره از الگوریتم های پیشرفته تری استفاده کرده و کسب جایگاه بالا در نتایج در گرو فعالیت حرفه ای و مستمر سئو است. در واقع امروزه سئو به یک مهارت تخصصی تبدیل شده و متخصصین سئو با بروز نگه داشتن اطلاعاتشان و شناخت بالایی که از عملکرد گوگل دارند می توانند سایت های مشتریان خود را سئو کنند.

3 مرحله اساسی سئو سایت شما

سئو Off-page
(رپورتاژ آگهی، بک لینک، فعالیت در شبکه های اجتماعی )
سئو On-page
(تولید محتوا هدفمند، شناخت کلمات کلیدی، لینک سازی داخلی)
سئو تکنیکال
(اصول کدنویسی سایت، بهینه سازی سرعت سایت)

فرآیند جامع سئو سایت شما در بنمای

نگهداری
لینک سازی هدفمند و اصولی، تست A/B، مانیتور کردن مستمر، گزارش ماهانه
بهینه سازی
تولید و توسعه محتوا، بهینه سازی متاها، بازیابی سئو، سئو لوکال
پژوهش
تحلیل وضعیت فعلی وبسایت، کشف کلمات کلیدی، تحلیل رقابتی، تحقیقات بازار

بنمای؛ بهترین نمایش هر آنچه دیدنی است!